Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Radierung, signiert Hrdlicka, datiert 72, die Nr. 12/90, 49,5 x 20 cm, ohne Rahmen
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
03.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: