Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) "Kaspar", monogrammiert JB, datiert 98, die Nr.9 von 30 Exemplaren, patinierter Bronzeguss, Guss bei A. Zöttl Wien, Höhe 15 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Josef Bramer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: