Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Ohne Titel", Signaturstempel, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 21 x 17 cm, gerahmt, verglast, partiell mit Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,-