Max Weiler *
(Hall, Tirol, 1910-2001 Wien) "Adventblume", signiert Weiler, datiert 91, Farblithografie, die Nr. 114/300, Blattgröße 50 x 65 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.12.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Max Weiler *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |