Brillant Herrenring zus. ca. 2,90 ct
Gold 585, 1 Altschliffbrillant ca. 2,20 ct, restl. Brillanten zus. ca. 0,70 ct, RW 67, 21,4 g Steine locker in Fassung, Oberflächenmerkmaleøg21
03.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.11. - 03.12.2014 |