Čís. položky 200

PIAGET Limelight Magic Hour

PIAGET Limelight Magic Hour - Umění a starožitnosti

Damenarmbanduhr, Gold 750, Quarzwerk, Kal.56P, Gehäusenr.997836 P10442, drehbare Brillantlunette, Zifferblatt mit diamantbesetzten Ziffern, ges. zus.1,16 ct, Satinansatzband mit 18kt. Dornschließe, 67,1 g, Papiere, Diamantzertifikat u. Einstellschlüssel liegen bei, Gehäuse mit Kratzspuren, Ansatzband mit deutlichen Gebrauchsspuren, ohne Gewähr für dauerhafte FunktionøGU

Expert: Wolfgang Tober Wolfgang Tober
+43-2742-353 425

wolfgang.tober@dorotheum.at

04.12.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 5.500,-

PIAGET Limelight Magic Hour

+43-2742-353 425

wolfgang.tober@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.12.2014 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.11. - 03.12.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.