Kopie des 20. Jh.
nach Jan Vermeer, 1664/68 "Die Malkunst", Öl auf Leinwand, ca. 120 x 100 cm, Holzprunkrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Kopie des 20. Jh.
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.11. - 03.12.2014 |