Brillant-Smaragdbrosche 1. Hälfte 20. Jh.
Gold 585, Brillanten ca. 10 ct, in Silberfassungen, ein Smaragd ca. 3,50 ct, österr. Amtspunze ab 1925, 23,4 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 7.000,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.11. - 03.12.2014 |