Kiki Kogelnik *
(Bleiburg 1935-1997 Wien) "Pink Swim", aus der Serie "Women", signiert, datiert Kiki Kogelnik 79, Siebdruck in Farbe auf Papier, Nr. 96 von 200 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 81 x 63 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.12.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.924,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Kiki Kogelnik *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 04.12.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.11. - 04.12.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)