Altschliffbrillantring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 1,10 ct, Altschliffbrillanten in Platin gefasst, RW 58, 4,3 gøG4
01.12.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 440,-
Altschliffbrillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 01.12.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.11. - 29.11.2014 |