Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Stilleben mit Maske, Lithographie in Farbe signiert Karl Korab 71 Nr. 109/200 ca. 51 x 42 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.11. - 12.11.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: