Eugenio Magno *
(Italien 1944 geb.) Rückseite betitelt "Marina", rechts unten signiert E. Magno, Öl auf Karton, ca. 30 x 40 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
19.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Eugenio Magno *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 19.11.2014 |