Hermann Steininger
* (Felling bei Hardegg 1915 geb.) "Fischerboot", rechts unten signiert Steininger, Öl auf Karton, ca. 60 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
19.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hermann Steininger
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 19.11.2014 |