Ernst Schrom *
(Wien 1902-1969) Betitelt "Kos", rechts unten monogrammiert und datiert ES 6. IX. (19)68, Aquarell auf Papier. ca. 31 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
19.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Ernst Schrom *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 19.11.2014 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 410,- -
Cena:
EUR 410,-