Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Farblithografie, "Innsbruck", signiert Kumpf, beschriftet Heitere Würde, mit EA bezeichnet, 37,5 x 54 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.10. - 05.11.2014 |