Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Stadion", signiert Wieltschnig, datiert 1992, Mischtechnik auf Papier, 48 x 67 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.10. - 05.11.2014 |