Wanddekoration
Reproduktion eines Aquarells von Karl Schnorpfeil, 54 x 67 cm, gerahmt, verglast
05.11.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 40,-
- Vyvolávací cena:
EUR 40,-
Wanddekoration
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.10. - 05.11.2014 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Pablo Picasso - schöne Motivsammlung
- Wiener Weiß- und Rotweinkaraffe,