Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) "Ohne Titel", bezeichnet Dali, E. P.4/6, Farblithografie, 44 x 42,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.11.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 950,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Salvador Dali *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.10. - 05.11.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: