Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) "Gerlosplatte", signiert E. Huber, datiert 1936, betitelt, Aquarell auf Papier,40 x 56,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell fleckig, am oberen Blattrand etwas wellig
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
05.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Ernst Huber *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.10. - 05.11.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: