Allianzring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, Saphir, RW 63, 11,4 g, Tragespurenøg11
27.10.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Allianzring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.10.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.10. - 25.10.2014 |