Sami Briss *
(Frankreich 1930 geb.) Farbsiebdruck, "Trio", signiert Briss, 45 x 47 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:06
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Sami Briss *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |