Monika Kircher *
(Wien 1943 geb.) "Ohne Titel", monogrammiert MK, Tuscheaquarell/Bleistift auf Papier, 49 x 64 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:12
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Monika Kircher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |