Friedrich Albin Koko-Mikoletzky *
(Pilsen 1889-1981 Wien) "Winterlandschaft", signiert F. Koko-Mikoletzky Wien, Öl auf Leinwand, 60,5 x 77 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |