Boris Zaplatil *
(1945 geb.) "Koraki", signiert Zaplatil, datiert 1987, Öl-Mischtechnik auf Leinwand, 50 x 50 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:15
- Vyvolávací cena:
Boris Zaplatil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |