F. Lavicchioni *
(20. Jhdt.) "Stehender weiblicher Akt", Öl auf Leinwand, signiert F. Lavicchioni, Ausschnitt 57 x 37 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
F. Lavicchioni *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |