Amethyst Diamantring
Gold 585/ 750 und Silber kombiniert, Altschliffbrillant ca. 0,70 ct, RW 53, 13,6 g øG12
07.02.2018 - 14:28
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Amethyst Diamantring
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:28 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |