Brillant Damenring
Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, schwedische Amtspunze, RW 54, 3,6 gøg4
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.02.2018 - 14:32
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillant Damenring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:32 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |