Brillant Diamant Saphir Brosche
Weißgold 585, Brillanten, Altschliffdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 0,60 ct, Saphire zus. ca. 0,70 ct, 5,6 gøg6
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.02.2018 - 15:30
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |