Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 20 x 11,5 cm, poškozeno (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |