Karl Maria Kerndle *
(Wien 1882-1957 Krumpendorf) "Dorfgasse", signiert K. M. Kerndle, datiert 1921, Mischtechnik auf Karton, 64,5 x 79 cm, gerahmt, Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 15:56
- Vyvolávací cena:
Karl Maria Kerndle *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 15:56 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |