Franz Kernbeis *
(Prigglitz, NÖ, 1935 geb.; lebt in Gugging) Ohne Titel, Radierung handcoloriert, signiert Franz Kernbeis, Nr. 29/200, 15 x 20 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Kernbeis *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.10. - 15.10.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-