Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) "Spaziergang", rechts unten signiert E. Huber, Mischtechnik auf grauem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 24 x 34 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 300
Expert: Christian Wiesinger
05.11.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 375,-
EUR 600,- do EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 05.11.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,- -
Cena:
EUR 1.100,-