Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Dorfkirche", unten signiert O. Laske, Mischtechnik auf Papier, ca. 26 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
05.11.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.375,-
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Oskar Laske *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 05.11.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: