Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) "Blumenstrauß in Vase", links unten signiert E. HofmannLinz, datiert (19)55, Öl auf Holzplatte, ca. 35 x 49 cm, Ränder beschädigt (TH) Ruf 600
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
05.11.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Egon Hofmann *
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 05.11.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: