Ludwig Koch
(Wien 1866-1934) "Pferdegespann", rechts unten signiert und datiert Ludwig Koch 1916, Öl auf Karton, ca. 35 x 46 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1.200
Expert: Christian Wiesinger
05.11.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
EUR 2.400,- do EUR 3.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ludwig Koch
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 05.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 05.11.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.400,-