Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Konvolut 6 listů; Dívka s hlavou v dlaních/ na rubu studie dívčího aktu, nesignováno, tužka/papír, 18,5 x 12,5 cm; Muž v brýlích, nesignováno, tužka/papír, 20,5 x 13 cm; Hlava muže v brýlích, nesignováno, tužka/papír, 20,5 x 13 cm; Muž z profilu, monogramováno vpravo dole tužkou EO, litografie/papír, 14 x 8,5 cm; Studie dvou mužských hlav, nesignováno, litografie/papír, 9,5 x 16,5 cm, lehce poškozeno; Hlava muže z profilu, signováno vpravo dole tužkou Orlik, litografie/papír, 11 x 6,5 cm, poškozeno (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |