Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Konvolut 3 kreseb; Sedící dívčí akt, popsáno, datováno a signováno vpravo dole Paris 26. V. 03 Orlik, rudka a uhel/papír, 8,5 x 18 cm; Dáma s vějířem, nesignováno, uhel/papír, 27 x 20,5 cm; žena v kožešinovém kabátě, nesignováno, tužka/papír, 20,5 x 13 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |