Brillantbrosche
Weißgold 750, Altschliffbrillant ca. 0,25, kleinere Altschliffbrillanten zusammen ca. 0,90 ct, 4,5 g øG4
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
05.02.2018 - 15:33
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantbrosche
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2018 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 22.01. - 02.02.2018 |