Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Karikatura muže, signováno vpravo dole tužkou Orlik, vlevo dole číslováno tužkou 14/90, litografie/papír, 28 x 21 cm (výřez pasparty), lehce poškozeno, pasparta (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |