Demel Karel (Praha 1942)
Ryby, signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Demel 92, vlevo dole popsáno tužkou E.A., kombinovaná grafická technika/papír, 63 x 48,5 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Demel Karel (Praha 1942)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |