Arthur Sühs
(Wien 1913-1993 Salzburg) Salzkammergut?, handsigniert Arthur Sühs 67, Aquarell/ Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 29,5 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.02.2018 - 16:50
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Arthur Sühs
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2018 - 16:50 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 22.01. - 02.02.2018 |