Rittstein Michael (Praha 1949)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Rittstein 85, kombinovaná technika/papír, 21,5 x 21,5 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Saphir Armband
- ** - Österreich Sammlung 1945-72 sehr sauber mit kpl. Wiener Provisorien,
- MEISSEN Porzellanfigur "Gärtnerin"
- 12 Reifen "Pirelli" auf Stahlfelgen,