Trnka Jiří (Plzeň 1912 - 1969 Praha)
Krajina, signováno vlevo dole tužkou Trnka, kombinovaná technika/papír, 10,5 x 13,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |