Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)
Ráno, signováno a datováno vlevo dole J. Obrovský 1912, tužka/papír, 27,5 x 39 cm, sklo, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |