Waldhauser Antonín (Vodňany 1835 - 1913 Havlíčkův Brod)
Zimní krajina, monogramováno vlevo dole AW, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 17 x 25,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |