Klein Wilhelm (1821 - 1897)
Údolí řeky Würm ve Württembersku, signováno vpravo dole W. Klein, olej/plátno, 26,5 x 44 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Klein Wilhelm (1821 - 1897)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |