Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Párové portréty, nesignováno, olej/plátno, 66,5 x 55,5 cm, lehce poškozená malba, nejednotná adjustace (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |