Koloszváry Lajos (1871 - 1937)
Myslivec, signováno vlevo nahoře Koloszváry, olej/plátno, 20,5 x 16 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |