Kaufmann Karl (1843 - 1905)
Přístavní město, signováno vpravo dole pseudonymem F. Gilbert, olej/plátno, 74 x 100 cm, poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Kaufmann Karl (1843 - 1905)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |