Alois Arnegger *
(Vienna 1879-1963)
Spring Day, signed A. Arnegger, oil on canvas, 79.5 x 105 cm, framed, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
27.02.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 5.625,-
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Alois Arnegger *
(Vienna 1879-1963)
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 27.02.2018 - 16:00 |
Prohlídka: | 20.02. - 27.02.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Položky z jiných aukcí
- Silberschale, Firma Alexander Sturm, Wien, ab Mai 1922
- Altschliffbrillant Ring mit unbehandeltem Saphir ca. 1 ct
- Rubellit Ring ca. 4,69 ct